Spotkanie Koła nr 8 ZŻWP

22.09.2016 r. w Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu odbyło się spotkanie członków Koła nr 8 im. ORP „Orzeł” Związku Żołnierzy Wojska Polskiego...

0

Dnia 22.10.2015 o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Ludzie i ich pasje" -  Żegluga wczesnośredniowieczna w praktyce - spotkanie z Jarosławem Jerrym Bogusławskim.

O sposobach żeglowania na replikach wczesnośredniowiecznych łodzi oraz o nawigacji opowie nam Jerry, pomysłodawca i koordynator Targu Solnego, społecznik, edukator, animator kultury, przewodnik turystyczny, a od kilkunastu lat również żeglarz.

W roku bieżącym nasz prelegent otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi oraz Pegaza Kultury.

Spotkanie odbędzie się Oddziale Historii Miasta, Pałac Braunschweigów, Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 13.

Zapraszamy!

fot. Marek Czasnojć