RODZINNE SPOTKANIA Z HISTORIĄ

To doskonała okazja aby aktywnie spędzić czas i jednocześnie zdobyć wiedzę!

To propozycja dla rodziców, którzy wspólnie z dziećmi chcieliby poznawać historię oraz zabytki techniki.

Oferta edukacyjna dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 Legenda:  P- szkoły podstawowe ; G- Gimnazjum;  PNG- szkoły ponadgimnazjalne

Ferie Zimowe w Województwie Zachodniopomorskim: 17.02 - 02.03.2014r

Na czas ferii zimowych Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu przygotowało specjalny program edukacyjno- rozrywkowy. Zapraszamy uczniów szkół  podstawowych i gimnazjalnych do wzięcia udziału w zajęciach, warsztatach i wycieczkach tematycznych.

Od dzisiaj można zapisać się na zajęcia FERIE Z HISTORIĄ 2015 w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu  im. Bohaterów 1 Armii Wojska Polskiego zapraszają do udziału  w IV POWIATOWYM KONKURSIE  HISTORYCZNO- SPORTOWYM BAW SIĘ HISTORIĄ "Kołobrzeg - moje miasto" 12 marca 2014r.

Strona 1 z 2

Partnerzy


BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.