Za nami pierwsze w nowym sezonie spotkanie z cyklu „Ludzie i ich pasje”. Tym razem gościliśmy pastora Henryka Patriarchę, który posiada piękną pasję zbierania rozmaitych wydań Biblii.

 W miniony czwartek w Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego odbyło się podsumowanie projektu 3D "Kanonierka", nad którym pracowała młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

Dyrektor Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu – Aleksander Ostasz – wraz z pastorem Henrykiem Patryarchą zapraszają na konferencję prasową poprzedzającą otwarcie wystawy "Z biblią przez stulecia".

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu zaprasza na podsumowanie projektu 3D KANONIERKA i wykład dotyczący wykorzystania technologii 3D w edukacji.

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD 2017 w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

W świadomości Polaków pierwsze dni września są bardzo ważne. Wspominamy wówczas atak hitlerowskich Niemiec na Polskę i równoczesne rozpoczęcie II Wojny Światowej.

We wtorek w naszym muzeum nastąpiło uroczyste otwarcie kolejnej odsłony wystawy "Podwodna Odyseja" z udziałem m.in. Tomasza Tamborskiego – Starosty Kołobrzeskiego.

Strona 1 z 38

Partnerzy


BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.