Zapraszamy Państwa na spotkanie z cyklu "Tajemnice historii". Tym razem gościć będziemy Pana Krzysztofa Plewako, który przybliży nam historyczną rolę, jaką odegrały czołgi w bitwie pod Cambrai w 1917 r.

Informujemy, iż 11 listopada Oddział Dzieje Oręża Polskiego będzie można zwiedzać bezpłatnie w godz. 9.00 – 16.00. Pozostałe oddziały będą nieczynne. 

Informujemy, iż 1 listopada, w Dniu Wszystkich Świętych, oddziały naszego Muzeum będą zamknięte, z wyjątkiem wystawy plenerowej znajdującej się przy ul. Emilii Gierczak 5.

W zbiorach bibliotecznych Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu znajduje się książka wozu bojowego T34/85.

19.10.2017 r. (czwartek) zachęcamy do udziału w spotkaniu autorskim, które rozpocznie się o godz. 18.00 w sali plafonowej Muzeum Miasta Kołobrzeg.

Strona 1 z 40

Partnerzy


BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.