Zapraszamy najmłodszych (8 - 13 lat) do wzięcia udziału w I  Nocy Karnawałowej, której druga edycja odbędzie się 10 lutego. Czekają na Was zabawy, konkursy i przede wszystkim tańce.

Ze względu na duże zainteresowanie rodziców i dzieci, odbędzie się jeszcze jedna Noc Karnawałowa.

Przewidywany program:

18.00 - zbiórka uczestników w muzeum;

18.15 - zajęcia edukacyjne
- gry i zabawy
- moda na przestrzeni wieków (z nagrodami)
konkurs na najlepiej przebranego uczestnika zabawy .

20.00 - 22.00 - zabawa, tańce, śpiewanie piosenek

22.30 - cisza nocna

7.30 - pobudka, gimnastyka

8.00 - 9.00 zakończenie

cena 30 zł/dziecko

maksymalna liczba uczestników 35 osób

Należy ze sobą przynieść
- latarkę;
- karimatę;
- śpiwór ewentualnie koc;
- łakomczuchy coś do przekąszenia;
- dobre samopoczucie;
- chęć zabawy

Maruderom mówimy stanowcze NIE !!!

Do godz. 22.00  rodzice mogą bawić się z nami

Po 22 zapraszamy kilkoro rodziców do pozostania na noc (przy zapisywaniu prosimy o deklarację)

Zapisy wraz z wpłatą do 16 stycznia po uprzednim kontakcie:

Piotr Leszmann - asystent muzealny
tel. 94 352 52 53 wew. 14    lub 503 809 960

Ewentualna rezygnacja z uczestnictwa w zajęciach do 16 stycznia (zwrot 100% wpłaconej opłaty).

Organizator zastrzega sobie możliwość nie przeprowadzenia zajęć ze względu na małą liczbę zgłoszeń.