Boże Ciało 2023

🏰🌸 Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu w dniu Bożego Ciała! 🎉🙌

W tym wyjątkowym dniu, nasze oddziały będą otwarte dla zwiedzających w standardowych godzinach. To doskonała okazja, aby odkryć fascynujący świat historii polskiej broni i wojskowości, podziwiając jednocześnie urokliwe krajobrazy starówki kołobrzeskiej i malowniczego nadmorskiego pejzażu. W Muzeum Oręża Polskiego czekają na Ciebie ciekawe eksponaty, które przeniosą Cię w czasie i pozwolą zgłębić historię naszego kraju. Podziwiaj broń, zbroje, militarne artefakty oraz wiele innych unikatowych obiektów, które stanowią niezwykłe świadectwo naszej polskiej tożsamości.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zorganizuj już dziś swoją wycieczkę do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu i spędź niezapomniany dzień w otoczeniu kultury, sztuki i historii. Czekamy na Ciebie!