Drugi numer "Rocznika Kołobrzeskiego"

Zgodnie z zapowiedziami, drukarnię opuścił już drugi numer "Rocznika Kołobrzeskiego" na 2021 rok. To czasopismo o charakterze historycznym, ale także kulturalnym, omawiające wydarzenia na Ziemi Kołobrzeskiej oraz w regionie zachodniopomorskim. Patronat nad publikacją objął starosta Tomasz Tamborski, a zadanie wykonane przez Fundację Historia Kołobrzegu zostało dofinansowane z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego. Rocznik składał Darek Jakubowski, a edycję przeprowadziło "Wydawnictwo Kamera".

Rocznik będzie dostępny podczas spotkania autorskiego, które odbędzie się w czwartek 28 października o godz. 18.00 w sali plafonowej Pałacu Braunschweigów przy ul. A. Krajowej 13 w Muzeum Oręża Polskiego. Obowiązują rygory sanitarne. Liczba egzemplarzy ograniczona.