Konkurs mitologiczny

Kilka dni temu w Szkole Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu, odbył się XXI Regionalny Konkurs Mitologiczny. Wzięło w nim udział siedem dwu osobowych zespołów z następujących szkół podstawowych: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Drużyny zmierzyły się ze sobą w dwóch kategoriach: znajomości mitów greckich i rzymskich oraz sportowej. Po zaciętej i pasjonującej do końca rywalizacji pierwsze trzy miejsca zajęły szkoły:

1. miejsce – Sp nr 1,
  2. miejsce – Sp nr 7,
  3. miejsce – Sp nr 4.

W komisji sędziowskiej zasiadali pracownicy Muzeum Oręża Polskiego w osobach Barbary Hordyjewskiej oraz Piotra Leszmanna.

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy SP 4, Rodziców klasy VI b z Sp nr 4 oraz Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego.

Organizatorami konkursu ze strony szkoły były: Magdalena Grondys – Welc oraz Małgorzata Domaradzka.