Rezerwacja grup tel. 94 352 12 88
AKTUALNO艢CI

Regionalny Konkurs Plastyczny. Nagrody rozdane!

5 czerwca, w sali plafonowej Muzeum Miasta Ko艂obrzeg, odby艂o si臋 uroczyste wr臋czenie nagr贸d, dyplom贸w i podzi臋kowa艅 za udzia艂 w Regionalnym Konkursie Plastycznym "60 lat dzia艂alno艣ci Muzeum Or臋偶a Polskiego w Ko艂obrzegu".

Na konkurs wp艂yn臋艂o 30 prac uczni贸w ze szk贸艂 podstawowych nr 1, 4, 8. Celem konkursu by艂o wykonanie logotypu nawi膮zuj膮cego do jubileuszu muzeum oraz rozwijanie inwencji tw贸rczej poprzez poszukiwanie r贸偶norodnych rozwi膮za艅 plastycznych.

Pierwsze miejsca w konkursie zaj臋li: Igor Romanowski SP1 (opiekun El偶bieta Wa偶ydr膮g ) oraz B艂a偶ej Kolasa SP 4 (opiekun Izabela Jakubowska). Drugie miejsce zaj臋li: Maria Czerniewska SP 8 (opiekun Barbara Skiba) i Miko艂aj Fir SP 1 (opiekun El偶bieta Wa偶ydr膮g), a miejsca trzecie ucze艅 z SP 1 Kacper Fir ( opiekun El偶bieta Wa偶ydr膮g) oraz Hanna Kazimierowska z SP 4 ( opiekun Izabela Jakubowska). Wyr贸偶nienia z SP 4 otrzymali: Lena Ma艂asiewicz, Emilia Ha艂ata, Dominik Zakrzewski, Ignacy Iwanowski, Kornelia Mi膮sek, Julia Piekie艂ko, Mateusz Koza, Aniela Popi贸艂, Nadia Grajewska, Julia Szumska, Maria Kamie艅ska, Adam Trott, Nina Lewandowska, Marta Miedzi艅ska, Malwina Mottram. Wyr贸偶nieni uczniowie z SP 8 to: Maciej Sumi艅ski, Iessica Wi艣niewska-Slobodyan, Martyna Studzi艅ska, Oliwia Brzozowska, Hubert Rumianowski( opiekun Barbara Skiba) Wyr贸偶nienie otrzyma艂a r贸wnie偶 uczennica z SP 1 Agata Ser臋ga (opiekun El偶bieta Wa偶ydr膮g).

Wszystkie prace uczni贸w mo偶na obejrze膰 do ko艅ca sierpnia w holu g艂贸wnym Muzeum Miasta Ko艂obrzeg przy ul. Armii Krajowej 13.

Uczestnikom konkursu i ich opiekunom serdecznie gratulujemy uzyskanych wynik贸w i 偶yczymy dalszych sukces贸w.